“Hoşgeldin bebek, yaşama sırası sende”
Nazım Hikmet

Dünyamız benim bildiğim dünya değil tamamen değişti. Eski cennet halinden çok az bölge kaldı. Gelecek nesillerin bir çok sorunlarla ve savaşlarla mücadele etmesi lazım. Ailelerinin geleneklerine çok sıkı sarılsınlar öğrenmeye çalışsınlar.

Şu anda dünyamız ve insanlık saldırı altında. Yeni nesiller yaşamak istiyorsa bunlarla baş etmek zorunda. İklim değişikliği felaketleri, depremler, seller, yanardağ püskürmeleri var. Karaları, denizleri, havayı kirlettik, ormanları yaktık, kestik hem de çok büyük dozer makinalarla.

Hayvanları mahvettik, şehirleşmelerde geri dönüşüm ekosistemi yok. Kimyasallar kullanıyoruz, büyük şirketlerin derhal bu kötü gidişi durduracak eko sanayii kurması lazım yardımlaşarak. Bütün bunların sonucu: Açlık, susuzluk, sefalet, fakirlik, salgın, hastalıklar. Ayrıca genetik, kimyasal, biyolojik, fizyolojik, sosyolojik, mikrobik savaşlar da var.

Bir de uzay savaşları var. Yeni nesil silahlar var, HAARP gibi. Siber, nano, dijital,, radyasyon manyetik frekans, kızıl ötesi savaşlar var. Dünyamızın manyetik alanı değişiyor. Kutuplar yer değiştiriyormuş, havamızı tohumlama yaparak değiştiriyorlar. Elon Musk’ın Star Link’leri var. Bizden izin almadan uzayımızı kaplıyorlar. Ayrıca bazı ülkeler Pasifik’te atom bombası deniyorlar, denizdeki balıklar mutasyon geçiriyormuş. Kimseye haber vermeden nükleer ve genetik, biyolojik çalışmalar yapıyorlar, mesela Fransa’da Hadron çarpıştıcısı tanrı parçacığı kuruldu, Kuranımızda Allahım diyor ki benimle yarışmayın kazanamazsınız. Acaba bunlar bize ne gibi zarar veriyor. Denetim yok. Birleşmiş milletler de özel denetim merkezleri kurulmalı.

Siber savaş harbin 5. boyutu

  1. Gerçek harp
  2. Işık hızı
  3. Küresel (Bilgisayarla vw evlerinizde Wi-Fi’la giriyorlar)
  4. Düşman ülke siber uzaydan imha edilir.
  5. Gizli, sinsi, barış savaş içiçe, belirsizlik istikrarsızlık, borsa, elektrik, su, askeri tesis alt yapısı, siber casusluk, elektromanyetik siber saldırı (2400 MHz), siber yaşama alanları var. (Cyber life zones)

Bu ara devamlı kadınları öldürüyorlar, eskiden böyle şeyler duymazlık olmazdı. Aileler, çocuklar, yaşlılar, hastalar, hayvanlar, bitkiler bu dünyada nasıl yaşayacaklar. Dünyayı tamamen yok etmeye mi çalışıyorlar? Evangelistlerin kıyametin gelmesini istedikleri duymuştum. Allahım bizleri, ailelerimizi, çocuklarımızı, hayvanlarımızı, doğamızı, dünyamızı uzayımızı korusun.

Sevinç Ayla Gönenç
14.02.2022

Not: Enerjide termo-nükleer’e gecmek zorundayız. Dünyamızı kurtarmak icin 2 Hidrojen – 1 Azot. Dünyanın sistemi gibi hidrojen atomu bölünmüyormuş.